OLBRICHT

Kurulduğu 1969 yılından bugüne cam ve transfer teknolojileri alanında yüksek kaliteli ürünler geliştiren Alman markası OLBRICHT, 2017’den itibaren Altınay Teknoloji Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir.

OLBRICHT; Almanya ve Türkiye olmak üzere iki ülkede bulunan zengin altyapısı, tam donanımlı tesisleri ve yerel teknik servis olanaklarıyla yurt içi ve yurt dışında müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamaktadır.

Robotik sistem entegrasyonu, cam işleme hatları, esnek fabrika ve depolama otomasyonları alanlarında sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübeyle OLBRICHT; müşterilerinin fabrika üretim süreçlerinin otomasyonunu gerçekleştirerek yeni ürünlerin verimli ve yüksek kalitede üretilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda intralojistik alanındaki deneyimiyle müşterilerinin depolama maliyetlerini düşürürken kalitelerinin ve kapasitelerinin artmasına da olanak tanımaktadır.

OLBRICHT; Kuzey Amerika ve Çin temsilcilikleriyle birlikte   Avrupa ve Türkiye’de Düsseldorf ve İstanbul olmak üzere hizmet vermektedir.